Vi använder cookies
Vi använder cookies och annan spårningsteknik för att förbättra din surfupplevelse på vår webbplats, för att visa dig personligt innehåll och riktade annonser, för att analysera vår webbplatstrafik och för att förstå var våra besökare kommer ifrån. För att ta reda på mer, läs vår cookiepolicy och integritetspolicy.
Genom att välja 'Jag godkänner' godkänner du vår användning av kakor och annan spårningsteknik.
  















Denna kalender tillhör: Tomtens BHK
« 2021Maj 20222023 »
«  Jan | Feb | Mar | Apr | Maj | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec  »
17 1 Sö flagga Valborg, Första Maj
10:00-11:30 - Hoopers nybörjare
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
18 2 Må 18:30-20:15 - Hoopers Fort
Filip, Filippa
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
3 Ti 18:00-23:00 - KM lydnad
18:15-20:15 - Agility
John, Jane
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
4 On 18:00-20:15 - Trix kurs
Monika, Mona
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
5 To 18:00-20:15 - Unghundskurs
18:00-20:15 - Mix kurs
Gotthard, Erhard
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
6 Fr  
Marit, Rita
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
7 Lö  
Carina, Carita
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
8 Sö 10:00-11:30 - Hoopers nybörjare
Åke
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
19 9 Må 
Måne
18:30-20:15 - Hoopers fort
Reidar, Reidun
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
10 Ti 18:15-20:30 - Agility Nybörjare
Esbjörn, Styrbjörn
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
11 On 18:00-20:15 - Mix kurs
Märta, Märit
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
12 To  
Charlotta, Lotta
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
13 Fr 16:00-00:00 - Lydnad tävling
Linnea, Linn
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
14 Lö  
Halvard, Halvar
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
15 Sö 08:00-18:00 - Agility tävling
Sofia, Sonja
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
20 16 Må 
Måne
18:30-20:15 - Hoopers fort
Ronald, Ronny
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
17 Ti Norges nationaldag
 
Rebecka, Ruben
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
18 On  
Erik
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
19 To 18:00-20:15 - Mix kurs
Maj, Majken
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
20 Fr 16:00-22:00 - Förberedelse inför tävling
Karolina, Carola
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
21 Lö Hela dagen - Rallylydnads tävling
Konstantin, Conny
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
22 Sö 
Måne
Hela dagen - Rallylydnads tävling
Hemming, Henning
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
21 23 Må 18:30-20:15 - Hoopers Fort
Desideria, Desirée
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
24 Ti  
Ivan, Vanja
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
25 On 18:00-20:15 - Mix kurs
Urban
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
26 To Kristi Himmelsfärdsdag
 
Vilhelmina, Vilma
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
27 Fr  
Beda, Blenda
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
28 Lö  
Ingeborg, Borghild
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
29 Sö Mors dag
 
Yvonne, Jeanette
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
22 30 Må 
Måne
18:30-20:15 - Hoopers foets
Vera, Veronika
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
31 Ti  
Petronella, Pernilla
Solens upp- och nedgångLägg till en aktivitet
«  Jan | Feb | Mar | Apr | Maj | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec  »